تهران- شریعتی - نرسیده به میدان قدس – روبروی داروخانه طالقانی – ساختمان 1955 – طبقه دوم                           021-22708724-2273619

دکتر رویا گستری

متخصص پوست، مو و زیبایی و لیزر درمانی دارای بورد تخصصی پوست

 

فارغ التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه تهران و تخصص از دانشگاه شهید بهشتی با 20 سال سابقه کار تخصصی در زمینه پوست و زیبایی

1-پزشک متخصص بیمارستان میلاد

2-عضو انجمن تخصصی پوست ایران

3-پزشک و عضو مرکز فوق تخصی لیزر نوین دیدگان

4-گذراندن دوره های تخصصی لیزرهای مختلف و اختصاصی برقی

لیزر جوان کننده غیر تهاجمی Icon

 icon_laser

کمپانی قدرتمند سایناشور Cynosure که تولید کننده دستگاه های لیزر موهای زائد الکس می باشد ، دستگاه لیزر جدید و بسیار قدرتمندی به نام آیکون Icon  با قابلیت های جوانسازی پوست ، رفع اسکار (جای جوش) ، درمان ترک های پوستی (مانند بارداری ، لاغری) و رفع موهای زائد روانه بازار کرده است که با استقبال چشم گیری مواجه شده است.

 

palomar icon

 

نتایج و اثرات لیزر Icon

جوانسازی پوست

از بین بردم لک های پوست و آفتاب سوختگی ها

لیزر موهای زائد

درمان اسکار ( جای جوش)

درمان ترک های پوستی

 

 

مکانیسم عملکرد لیزر جوانسازی Icon

پالس های تخصی نقاط تیره و آفتاب سوخته را  بدون صدمه زدن به پوست هدف قرار می دهند و با انتقال انرژی به این نقاط سبب می شوند تا به آرامی با استفاده از مکانیسم بازسازی خود بدن ، محو شوند.

 

 

مکانیسم عملکرد لیزر موهای زائد Icon

به اینصورت می باشد که انرژی به فولیکول های مو که مسئول رویش موها می باشند برخورد می کند و بدون هیچگونه آسیب زدن به پوست باعث آسیب رساندن به فولیکول ها می شوند که نتیجتاً باعث کاهش ضخامت و تعداد موهای زائد در ناحیه مورد نظر می شوند و در مرور زمان به حذف همیشگی آنها منجر می شوند.

 

 

مکانیسم عملکرد لیزر درمان اسکار(جای جوش) Icon

به اینصورت می باشد که پالس های نوری به آرامی به مناطق مورد درمان ، اسکارها و بافت های آسیب دیده منتقل می شود و باعث تولید پوست سالم جدید می شود. در نتیجه شخص می تواند بهبود قابل توجه ای در رنگ و بافت ناحیه آسیب دیده مشاهده کند. معمولا درمان در چند جلسه متوالی با نظر پزشک متخصص انجام می شود.

 

مکانیسم عملکرد لیزر درمان ترک های پوست Icon

این تکنولوژی فرکشنال ، پالس های نوری را به ترک های پوستی ارسال می کند و آن ها را از بین می برد و باعث شروع تولید بافت جدید در زیر پوست می شود. این کلاژن جدید باعث می شود تا هم بافت و هم رنگ ترک های پوستی بهبود یابد. در نتیجه شخص می تواند کاهش ترک های پوستی و ملایم تر شدن بافت آن ناحیه را مشاهده کند.

 

 

دکتر رویا گستری

لیزر آیکون-Icon Laser